BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugpjūtis yra sekmadienis

Sunku rašyti apie save. Sunku rašyti apie save, kai mano nuotaikos pagaliau sugrįžo man ir vis labiau nuo manęs pačios priklauso. Sunku rašyti apie save, kai pagaunu save prisibijančią visko, kas vyksta, mažiau kalbančią, kiek nervingesnę, tokią beveik-stiprią-moterį, kad tik nepamatytum to mano silpnumo.
Prisimenu visokius liūdnus dalykus, liūdnus ir skaudinančius, ir tai verčia mane susigūžti su naujais žmonėmis. Nes juk skauda, kai per daug atsiveri? Nes juk skauda, kai būni tikra, kalbi, sakai, padėk man truputį?
Ar aš jau tave pamilau?
O kiek laiko reikia, kad priprastum prie Kito žmogaus? Kad nebesijaudintum, laukdama jo ateinančio?
Man kartais taip nejauku, kai į mane žiūri. Aš pati nemėgstu į save žiūrėti.

Ramūs rudenio miškai ir paukščiai, į kuriuos dabar žiūrėčiau.

O žiūrėti, taip - tarsi iš šono, kaip gražiai viskas kinta ir byra ir skirstosi, lyg nuo metalo drožlių trauktum magnetą, savotiškai gražu. Lėti atsisveikinimai, lėtai paleidžiamos rankos. Visi ieškom savo namų, ir kažkaip baigiasi mūsų gražios vaikystės.

Kartais grįžtu namo, jie tušti, įsliuogiu į didžiulį megztinį, susirangau lovoje ir skaitau apie keliones, o už lango temsta. Ir neramu galvoti, kad važiuosim kažkur. Kodėl aš taip visko bijau?
Nenoriu, kad mane tokią matytum.
Noriu, kad mane tokią matytum.

Rodyk draugams

Rugpjūtį man prasideda pavasaris

Keli svarbūs dalykai:
vakarai, dienos ir rytai su tavimi, kai vėluoju į darbą ir man tai nerūpi;
raudona spalva, kažkodėl - ir vėl - raudona spalva;
vakarai, dienos ir rytai su savimi, kai ramu ir gera;
tokios savaitės dienos, kai saulė pro langą, nuo darbo paskausta kaklą, norisi užversti laptopą ir rugpjūtį man prasideda pavasaris.

Rodyk draugams