BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ramybė, širdie

Dabar, kai kartais paskaitau mergaitiškus forumus, tos aptarinėjamos meilių problemos man atrodo tokios juokingos!
Ir skaitant vis ateina mintis - buvau jauna durna, bet TOKIA durna, kaip jos, tai nebuvau. Nors iš tiesų - buvau taip, kad net gėda prisiminti :)

Iš tiesų - nieko amžino nėra, ir viskas praeina, ir viskas išblanksta - ir gera, ir bloga. Ir tai yra vienas labiausiai paguodžiančių dalykų.

Dar labai guodžia mintis, kad gyvensi, kad ir kas nutiks, gyvensi, kad ir kas paliks tave, kad ir su kuo pati atsisveikinsi. Gyvensi visur, visuose miestuose, visuose paežerėse, ir visur tau bus gerai.
Bėgant metams supranti, kad pamiršai žmones ir įvykius, pamiršai save ankstesnę - bet taip lengva gyventi be visų metų naštos, be emocijų naštos, be kažkokių paaulystės lūkesčių sau BŪTI kažkuo: rašytoja, kūrėja, i’m so fucking special, i’m so in love. Jau lengva pasakyti sau ir kitiems - aš nesu ta, kuri buvau; aš nebenoriu, kad iš manęs kažko tikėtumėtes.
Toks ramus žinojimas, kad viskas bus gerai, kol turi save.

Merginos, kurios dar tik laukia kažko, kas jas išgelbėtų; kurios dar tik laukia savęs tokios, kokia būsite; kurios kartojate sau vardus, veidus ir vietas - žinokite, kad viskas bus gerai, kad jūs esate daugiau nei prisiminimai ir lūkesčiai, kad jūs esate dabar - čia, ant šitos kėdės, vienui viena stipri ir atsakinga, ir tai yra jūsų laimė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą