BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie tai, kiek trunka meilė

Uodas gyvena dieną, rožė - tris. Katinas gyvena trylika metų, meilė trunka trejus metus. Taip jau yra. Iš pradžių metai aistros, tada metai švelnumo ir galų gale - metai nuobodulio.

Aš kelis metus taip bijojau, kad tu nebemylėsi manęs, ir net nepastebėjau, kaip mano meilė tau išblėso. Treti metai, ir aš pavargau laukti tavęs; treti metai, ir man nebeįdomu tavęs laukti. Kartais žiūriu į tave ir galvoju - tu juk nesi tas vyras, kurį taip beprotiškai įsimylėjau! Bet dažniausiai į tave nebežiūriu visai.

Pirmais metais perkami baldai. Antrais metais baldai perstatomi. Trečiais metais baldai pasidalijami.

Ir tiek daug nuoskaudų turiu, ir galvoju, na, dėl ko mes vienas su kitu būnam? Tu turi butą, aš jį išplaunu. Tu turi virtuvę, aš joje gaminu. Bute vaikšto katė, kurią tu pašeri. Nuperku dovanas tavo mamai, tu atiduodi man pinigus. Ir miegam po savo antklodėm, nes taip patogiau.
Tiek tos meilės.

Pirmais metais sakoma: “Jei paliksi mane - nusižudysiu”. Antrais metais sakoma: “Jei paliksi mane - kentėsiu, bet atlaikysiu”. Trečiais metais sakoma: “Jei paliksi mane - iššausiu šampano butelį”.

Jaučiuosi tokia tuščia, nieko nesukūrusi, nieko nepasiekusi. Užsirašau į visas darbines konferencijas ir seminarus, visokias self-help dirbtuves, meditacijas ir mankštas, noriu eiti ir daryti, noriu užpildyti tas tuštumas. Noriu, kad lauktum manęs namuose, kad pasiilgtum, kad tau būtų liūdna.
Bet tau turbūt tik tampa ramiau.

Klaidos ir nuodėmės yra gražiausia, ką galime prisiminti - rašiau anksčiau, ir dabar tik skaitydama senus savo užrašus galiu prisiminti tą svaigų nuodėmės ir klaidos skonį. Jis man visada patiko.
Jaučiausi tokia gyva tais metais, kai po paskaitų važiuodavau susitikti su -
Ak, mano saldūs klaidų metai! Aš jaučiau savo kūną tada, jaučiau savo kraują smilkiniuos. Ir jaučiau — rankas ir žvilgnį, slystantį oda.
Dabar jaučiu tik kaip sklaidosi rožiniai dūmai ir miršta drugeliai, ir atrodo, vėl atėjo laikas dažyti plaukus juodai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. toks geras įrašas:))) labai patiko, čia žinai, ne kiek nusivylimo, bet nostalgijos jame yra ir tas labai žavi

Rašyti komentarą