BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie laukiančias moteris

Noriu parašyti apie laukiančias moteris. Tiesiog todėl, kad visas moters gyvenimas, visas mano gyvenimas yra vienas, amžinas, nesibaigiantis laukimas: kol jis ateis, kol jis išeis, kol jis pasakys žodį, kol jis pasakys ne tą žodį, kol jis nusišypsos, kol ji įpils man taurę vyno; jie keičiasi, metai eina, bet aš laukiu laukiu laukiu ir tik noriu būti jums graži ir įdomi. Na, kaip iš Narkutės dainos - gerai gerai, bet pavargau.

Nes vieną dieną pasijutau lyg šuo, pririštas prie parduotuvės durų, kuris laukia ir laukia grįžtančio žmogaus. Ir šalta. Ir lyja. Ir niekas ble neateina.

Ir kažkaip prisimenu seniai seniai rūkant ant Barbakano išgirstą frazę: “taip, moteris renkasi, bet tik iš tų, kurie renkasi ją”.

Ir kuriam laikui nenoriu nieko laukti, nieko rinktis, nieko paliesti. Ir ko aš noriu? Noriu šeimos, vaikų ir ąžuolo parketo. Dabar.

Nes moters likimas yra raudoni plaukų dažai ir šampanas, pažadu jums.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Svajoti naudinga, bet ne amžinai, nes būtina veikti. Tik veiksmu galima ištaisyti situaciją ir daug ką pakeisti norima linkme.
    O nusidažyti plaukus raudonai ir nusipirkti šampano galima ir pakeliui iš bet kokios pasibuvimo vietos grįžtant namo… ;)

Rašyti komentarą